Przejdź do treści

O serwisie

Serwis LinuxExpertDays jest prowadzony przez miłośników systemów operacyjnych, które oparte są o jądro Linuksa. Oprogramowanie to dostępne w setkach dystrybucji, udostępnione jest przez programistów (społeczność oraz firmy finansujące liczne projekty) za darmo, a kod źródłowy edytowany może być przez niemal każdą osobę. Uważamy, że pomimo szerokiego zastosowania tego systemu, nadal nie jest on doceniany szczególnie przez osoby prywatne, a tak się składa, że możliwościami dorównuje on swoim płatnym odpowiednikom.

Możliwości jakie oferują różne dystrybucje systemu Linux potrafią zrobić wrażenie, a naszym zadaniem jest przedstawienie wielu z nich w nieco bardziej szczegółowy i zachęcający sposób. Odwiedzając więc naszą stronę, masz gwarancję, że zetkniesz się tu z naprawdę wartościową i rzetelnie opracowaną treścią, która z pewnością pozwoli Ci zbliżyć się do Linuksa. Być może dzięki nam przerzucisz się na ten wspaniały system i przekonasz się, jak bardzo jest niezawodny i wydajny nawet na słabszym sprzęcie. Zapewniamy, że dzięki nam system Linux stanie się dla Ciebie zdecydowanie bardziej przejrzystym, wartym uwagi rozwiązaniem.

Może masz jakiekolwiek uwagi odnośnie czegoś, co mogłoby sprawić, by treści znajdujące się na LinuxExpertDays były jeszcze bardziej przejrzyste i ciekawe? A może razem z nami chciałbyś tworzyć społeczność doceniającą Linuksa i tym samym pisać artykuły? Nie zwlekaj dłużej i śmiało napisz do nas przez formularz kontaktowy. Zapraszamy! 🙂